O firmie

O podłogach wiemy wszystko

W Korexbud od blisko 40 lat zajmujemy się instalacją podłóg i nawierzchni najwyższej jakości. Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy najdłużej działającą tego typu firmą na rynku. Niezmiennie od 4 dekad specjalizujemy się w kompleksowym  przygotowywaniu profesjonalnych podłóg i boisk sportowych oraz ich wyposażeniem. Zajmujemy się również układaniem różnego typu systemów podłogowych w domach, mieszkaniach i obiektach przemysłowych.

Podłogi w pałacu prezydenckim i Uniwersytecie Jagiellońskim

Do tej pory wykonaliśmy setki sal sportowych w całym kraju i kilka dużych inwestycji za granicą. Wśród naszych klientów są inwestorzy, prywatne przedsiębiorstwa, urzędy oraz osoby prywatne. Podłogi i nawierzchnię Korexbudu znajdują się między innymi:

  • w Pałacu Prezydenckim w Wiśle
  • w hali sportowej Uniwersytetu Jagiellońskiego
  • w kompleksie stadionu śląskiego
  • na stadionie Wisły Kraków

Doświadczeni pracownicy i liczne certyfikaty

Zespół Korexbudu tworzą najlepsi specjaliści od podłóg w Polsce. Dbamy bowiem o to, aby nasza kadra była gwarancją wysokiej jakości usług. Tę gwarancję stanowią także liczne certyfikaty i atesty. Jako jedni z nielicznych w kraju może się poszczycić certyfikatem na własny typ podłogi uprawniającym do oznaczania wyrobu znakiem Bezpieczeństwa "B". Konstrukcja powierzchniowo-elastyczna "ProfiSystem Sport" przeszła również pozytywnie badania w Niemczech w Instytucie Otto Grafa w Stuttgart na zgodność z normą DIN 180 032-II part - Prüfung eines flächenelastischen Sporthallenbodens nach DIN V 18032-2:2001-04.

O wyjątkowości naszych produktów mogą świadczyć również liczne referencje i rzesza zadowolonych klientów. To dzięki nim Korexbud jest liderem rynku.